Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Butrint Ymeri bashkëpunim me këngëtaren shqiptaro-greke

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dhe surpriza u zbulua. Ajo që për shumë ditë diskutohej në media duket se sapo është bërë zyrtare nga vetë artistët. Butrint Imeri dhe Eleni Foureira do të sjellin një bashkëpunim! Duket se artistët kanë muaj që punojnë për këtë projekt pasi përveç audios, ato kanë përfunduar edhe xhirimet e klipit, i cili do të mbajë emrin “Delicious”. Ka qenë vetë Butrinti ai që ka informuar fansat e tij përmes një artikulli në faqen e tij zyrtare ëëë.butrintimeri.al. Klipi është regjistruar në Athine me një staf profesionist prej 30 personazhesh midis të cilëve edhe balerinë të cilet do të shoqerojnë një pjesë të mirë të klipit që pritet të publikohet pas disa ditësh. Me shumë mundësi, jemi fare pak ditë larg hitit të kësaj vere. (InTv)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img