Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Butrint na vjen keq, por Ardiani e veshi para teje! Pas gocave edhe çunat bëjnë “xing” me veshjet, këmisha që po bën “namin” në klipet shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nuk janë të pakta rastet kur vajzat e ekranit shqiptar kanë bërë “xing” me veshjet e tyre. Mirëpo, së fundmi edhe çunat kanë filluar që t’i vendosin syrin të njëjtit, kostum, këpuce apo këshime si në rastin e Butrint Imerit dhe Ardian Bujupit.

Këmisha e bardhë me printe verore “Casablanka” e cila kushton 300 euro si duket i ka vjedhur zemrën të dy artistëve, të cilët kanë vendosur ta veshin në klipet e projekteve më të fundit muzikore.

Ka qenë Ardiani ai i cili  e ka veshur i pari te kënga “Peligrosa” dhe më pas edhe Butrinti nuk i rezitoi dot dhe e veshi te “Dale”, projekti i fundit i artistit të cilin e soli në bashkëpunim me Ledrin dhe Kidën.

Tani, të dy djemtë janë bukurosha dhe kujt i shkon më shumë po ja u lemë ju në dorë ta vendosni.

Më shumë

spot_img
spot_img