Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Butrint Imeri “thumbon” Kiarën pas deklaratave të Luizit (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Butrint Imeri ka arritur të  marrë vëmendjen e publikut që prej fillimit të spektaklit “Big Brother Vip”, për shkak të lidhjes që ka patur me moderatoren Kiara Tito. Së fundmi ka qenë Luizi i cili e ka  përmendur atë, duke ngritur hipoteza  se çfarë do ndodhte nëse këngëtari bëhet pjesë e formatit.

“Ai është problem. Se ti mund të thuash pavarësisht se jam ndarë me të kam raporte miqësore dhe ajo më nxjerr mua jashtë loje komplet.”-tha ai në një bisedë me Kiarën dhe Efin ditën e djeshme.

Por pasi këto deklarata bënë xhiron e rrjetit, ka ardhur një reagim edhe nga Butrinti. Ai publikoi në Instastory një selfie me një varg nga kënga e tij më e fundit, “Lule e dashnisë” ku thotë: “A të merr malli që nuk jemi më?” Mesa duket ky ishte një thumbim për Kiara Titon, pas situatës së krijuar  në shtëpinë e BBV.

Më shumë