Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bushati ironizon Spartak Brahon: Një njeri që nuk shëron dot prostatën e vet, nuk zgjidh dot hallet e Shqipërisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Analisti Andi Bushati ka folur sot në emision me tone të ashpra për temat që janë diskutuar.

Lidhur me shkarkimin e Ilir Metës, Bushati tha se Komisioni Hetimor i duket qesharak, sa kohë është aty Spartak Braho, për të cilin tha se “nuk shëron dot veten e tij, dhe jo më Shqipërinë”.

Për të, e mira do ishte që Kreu i Shtetit të jepte dorëheqjen pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Andi Bushati: Fakti që ai s’duhet të jetë sot president, nuk lidhet me Komisionin Hetimor se është komision qesharak. Baba Taku para 3 vitesh i mbante çantën e zezë Ilir Metës. Njerëz që nuk shërojnë dot prostatën e tyre nuk zgjidhin dot hallet e shqipërisë. Unë mendoj që Meta duhet të ikte, por jo se foli jashtë normave te Çim Peka dhe u mërzit një ambasador tranzitor. Nëse është kështu oburra të shkarkohet çdo president, por me baba Takun atje më duket shumë qesharake. Duhet të ikte Meta se bëri një zotim dhe nuk e mbajti premtimin, tha do e mbroj votën e qytetarëve dhe për 1001 arsye nuk e mbajti dot premtimin, dhe politika kështu është, po s’e mbajte premtimin ikën.

Dritan Hila: Cënoi rëndë interesat me SHBA, filloi të fliste broçkulla të më vrasin me raketa te Mali me Gropa etj etj. Është figura numër një i shtetit dhe flet broçkulla për SHBA.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img