Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Burri xheloz rreh me hekur dhe bën gruan për spital, 39-vjeçarja shtatzënë humb foshnjën (FOTO TË RËNDA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 39-vjeçare ruse u rrah brutalisht nga bashkëshorti i saj dhe si pasojë humbi foshnjën e saj pasi ishte shtatzënë.

Bukuroshja estetiste Alexandra Polynova ka treguar nga spitali se sapo doli nga puna, burri i saj e ka pritur jashtë, duke e marrë me forcë në makinë.

Ai e coi gruan e tij në një vend të largët dhe më pas e ka rrahur brutalisht, duke e qëlluar me shufër hekuri. 39-vjeçarja mori plagë të shumta në kokë dhe pati hemoragji, ku si pasojë humbi foshnjën e saj.

224484879 882638259015647 4258580003684396082 n

“Burri im zbuloi se unë kisha bërë kërkesë për divorc,” tha ajo. “Ai po mashtronte dhe donte të më detyronte të kthehesha tek ai”, rrëfeu gruaja e cila kishte bërë kërkesë për divorc për shkak të dhunës në familje.

Pas sulmit policia arrestoi Dimitry Trapeznikov në Ekaterinburg nën akuzën për rrëmbimin dhe sulmin bruta ndaj bashkëshortes së tij.

Më shumë

spot_img