Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Burri tenton të përplasë me makinë bashkëshorten në Tiranë, policia në kërkim të 48-vjeçarit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 48-vjeçar në Tiranë ka tentuar që me makinën e tij, të përplasë bashkëshorten, e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje.

Bëhet me dije se policia po punon punojnë për kapjen e shtetasit Rakip Mecaj, 48 vjeç, pasi ka tentuar të dëmtojë gjatë drejtimit të automjetit, bashkëshorten e tij, e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë referuan materialet në Prokurori, si dhe po punojnë për kapjen e shtetasit R. M., 48 vjeç, pasi ka tentuar të dëmtojë gjatë drejtimit të automjetit, bashkëshorten e tij, e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje”, njofton policia.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img