Burri rreh keq bashkëshorten, policia lëshon menjëherë urdhër mbrojtje dhe arreston 36-vjeçarin (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:35 04-01-2017 Burri rreh keq bashkëshorten, policia lëshon menjëherë urdhër mbrojtje dhe arreston 36-vjeçarin (Emri) foto ilustruese

Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi akuzohet s eka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi Afrim F., 36 vjeç, banues në Tiranë,

Arrestimi i tij është bërë pasi  36-vjeçari në banesë, ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases D. F., 28 vjeçe, të cilës i'u plotësua kërkesë-padia për lëshimin e urdhërit të menjëhershme të mbrojties.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në aksin Lezhë- Fushë Krujë, përplasen 2 makina (Foto)
Drejtori i Policisë Rrugore thirrje për kujdes në rrugë, këto janë akset problematike »
Article Logic
Execution time: 0.011624097824097
array(1) { ["section"]=> string(105) "burri-rreh-keq-bashkeshorten-policia-leshon-menjehere-urdher-mbrojtje-dhe-arreston-36-vjecarin-emri-64558" }