Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Burri qëllohet për vdekje në ditëlindjen e gruas së tij (VIDEO, kujdes pamje të rënda)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 54-vjeçar është ekzekutuar me armë në ditën e lindjes së bashkëshortes së tij. Krimi i rëndë ka ndodhur në Afrikën e Jugut.

 

Shai Mohapi ishte duke pritur Brenda makinës gruan e tij, e cila po blinte ushqim. Pamjet e rënda tregojnë momentin kur dy persona i afrohen në makinë dhe njëri prej tyre e qëllon me armë.

Vrasësi përdor një revolver, duke e lënë të vdekur në vend. Më pas, ata morën makinën e viktimës dhe u arratisën. Policia afrikane nuk ka informacione për identitetin e dy personave që qëllojnë për vdekje 54-vjeçarin. Automjeti i vjedhur i viktimës u gjet më pas i braktisur. /newsbomb.al

Më shumë

spot_img