Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Burri ngacmon seksualisht gruan në autobus, por nuk e dinte se çfarë e priste, “viktima” e kap për fyti…(VIDEO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në një autobus në Brazil. Një burrë ka ngacmuar sekualisht një grua, por e gjitha nuk përfundon me kaq.

Gruaja kishte qenë duke u kthyer nga palestra në shtëpi më 20 tetor, në qytetin e Belemit, kur dyshohet se ishte ngacmuar. 

Pamjet në video tregojnë momentin kur gruaja e cila praktikonte artet mariciale Muay Thai, kap për fyti burrin që e ngamoi dhe më pas e shtyn përtokë.

Më pas ajo i kërkoi shoferit të autobusit që të ndalonte pranë stacionit policor për të kallëzuar incidentin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img