Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Burri mbyt me duar bashkëshorten, dalin EMRAT e çiftit nga Gramshi

Shkruar nga Newsbomb
Foto ilustruese

Zbulohet identiteti i gruas që u mbyt mëngjesin e sotëm nga bashkëshorti i saj.

Autor Alvin Hysa 35 vjeç, pas një konflikti me bashkëshorten Gurie Hysa 32 vjeç, ai e mbyti me duar.

Çifti ka qenë i martuar prej 12 vitesh dhe janë prindër të dy fëmijëve 11 vjeç dhe 9 vjeç.

35 vjeçari u arrestua në flagrancë nga policia dhe u dërgua në komisariat ku po merret në pyetje.

Paraprakisht raportohet se sipas dëshmive në fshat, çifti Hysa kishte pasur probleme të vazhdueshme muajin e fundit. 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese