Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Burri i Olta Gixharit qenka më romantik seç mendonim, ja dhurata e ëmbël që i bëri aktores për ditëlindje (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f5e9283c2bbcb2507bd0903107903753

Olta Gixhari ka festuar dje ditëlindjen më të veçantë të jetës së saj, kjo për arsye se ka gjetur dashurinë e jetës dhe njëkohësisht është në një pritje të ëmbël.

Ajo mbushi 34 vjeç dhe ditën e saj speciale e festoi në Spanjë, ku po jeton prej disa kohësh me partnerin e saj. Olta nuk tregoi shumë detaje nga festa e ditëlindjes së saj, por nuk nguroi të ndajë me ndjekësit dhuratën që i bëri partneri.

Ai i kishte përgatitur aktores një buqetë të bukur me lule, ndërsa krahas saj i kishte lënë një pusullë dashurie.

“Jam njeriu më i lumtur me ty pranë! Të dua!”– ishin fjalët e ëmbla të partnerit, të cilat Olta i shoqëroi me shkrimin: “8/7/2020 Te dua shume i shtrenjti im. Ditelindja me speciale e te gjitha viteve. #33weekspregnant  #34years”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img