Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Burri i jep fund jetës, gjendet i varur nga familjarët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bba6e7c980ac8e0bc3de284c1410ec87

Një 75-vjeçar është gjetur i varur nga familjarët në Memaliaj.

Burime nga policia bëjnë të ditur seb në fshatin Anëvjosë, Bashkia Memaliaj, është gjetur i vetvarur në afërsi të banesës shtetasi K.Sh., rreth 75 vjec.

Nga kqyrja fillestare e trupit nuk ka shenja dhune.

 Ndërkaq, në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img