Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

‘Burri i besës dhe burri i shtetit’, si i shpëtoi jetën i burgosuri politik Bedri Çoku, Kryeminstrit Fatos Nano

spot_img

Lajme të ngjashëm

5f0dce6cc7e46c2adde94db468d5621c

Më shumë

spot_img