Burrë e grua dalin “live” në Facebook, e tmerrshme ajo që kap kamera (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:45 23-08-2017 Burrë e grua dalin “live” në Facebook, e tmerrshme ajo që kap kamera (Video)

Kishte ndaluar buzë rrugës së bashku me gruan e tij për të blerë disa ushqime, por ajo që i ndodhi pak sekonda pasi ndezi kamerën e telefonit është e tmerrshme.

26-vjeçari Emre Temel shihet në videon të cilën e transmetoi “live” në Facebook, teksa goditet nga një makinë me shpejtësi. Ngjarja kandodhur në provincen Samsun pranë Detit të Zi, në Turqi.

Ai parkoi motorin dhe zbriti për të blerë ushqim në fast-food, por në momentin që iu afrua rrugës, një makinë e goditi duke e lënë në gjendje kritike për jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shenja të frikshme, kjo gropë po tmerron botën
Mbani frymën, NASA sjell fotot më të bukura të eklipsit diellor që çmendën rrjetin »
Article Logic
Execution time: 0.011420965194702
array(1) { ["section"]=> string(77) "burre-e-grua-dalin-live-ne-facebook-e-tmerrshme-ajo-qe-kap-kamera-video-89969" }