Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

“Burrash do t’ua them“ / U përfol se është në lidhje me Jasminën, flet për herë të parë Erik Fullani: Meqë e keni merak…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë në medie qarkulloi lajmi se Erik Fullani, djali i ish-guvernatorit Ardian Fullani dhe ish-konkurentja e “Përputhen” Jasmin Kadiu, janë në një lidhje dashurie.

Dyshime lindën për shkak se ata kanë filluar të ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”, duke dalë video live bashkë, si dhe janë fotografuar me të njëjtat rroba në makinë. Në një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram ai ka zgjedhur që të flasë për këtë çështje.

auto 640 0 6177dbf5203621635260455
erik fullani

Një ndjekës i ka shkruar: “Na e thuaj një herë e mirë je i lidhur apo jo?”

 Erik Fullani iu përgjigjur duke shkruar:

 “Jo, nuk jam (i lidhur). Jam beqar, single po meqë e keni kaq merak, kur të lidhem do t’ua them. Burrash”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img