Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

BURIMAS, fshati me 200 shtëpi dhe vetëm me një çezëm, çfarë vuajtje kanë banorët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img