Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Burgu u Shënkollit 24 orë pa drita, të dënuarit ankohen për mungesën e ujit dhe ushqimit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6c48b5b999c264d41125364ab41cb14b

Burgu i Shënkollit është prej 24 orësh pa energji elektrike.

Të burgosurit po vuajnë edhe mungesën e ujit të pijshëm dhe ushqimit.

Sipas informacioneve për Fax Web, një i dënuar në këtë institucion ka denoncuar rastin duke thënë se asnjë masë nuk është marrë nga drejtuesit e këtij institucioni.

Po ashtu, edhe familjarët e të dënuarve kanë kërkuar që të veprohet sa më shpejt, pasi sipas tyre u rrezikohet seriozisht shëndeti disa të burgosurve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img