Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1kmh
100 %
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
Hën
8 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Buqeta me lule dhe plot lumturi, Jozefina Topalli feston sot ditëlindjen, poston fotot krah njerëzve të shtrenjtë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ditën e sotme feston ditëlindjen e sja të 58-të.

Në këtë ditë kaq të veçantë për të nuk kanë munguar urimet nga dashamirësit dhe sigurisht dhe nga familjarët e Topallit.

Ka qenë vetë ish-kryetarja e Kuvendit ajo e cila në llogarinë e saj në “Facebook”ka publikuar disa nga momentet e bukura të kësaj dite të veçante.

E rrethuar nga njerëzit e saj të dashur, Topalli ka festuar ditëlindjen mes luleve dhe buzëqeshjeve të bashkëshortit, fëmijëve të saj dhe dy nipave.

 

Më shumë


spot_img

spot_img