Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Bukuroshja e showbizz-it i thur vargje këngëtarit shqiptar dhe ia nxjerr publikisht

spot_img

Lajme të ngjashëm

1f39f9ed12395a58237ede6f29a80ea8

Bashkëshortja e Blero Muharremit, modelja bukuroshe Afrona Dika i ka thurur vargje dashurie këngëtarit.

Ajo i shpreh dashurinë e pafund që ndjen për të shoqin dhe lumturinë që i fal kur e ka pranë.

“Gjysma ime

 Dashuri të them, 
prand zemres të ndjej,
askund sikur ti, 
s’do mundem ta gjej.
Faleminderoj Zotin
çdo ditë që të kam, 
uroj që gjithë jetës, 
të të kem pranë. 
Të dua Burri jem @bleromuharremi”, shkruan bukuroshja Afronë./Newsbomb.al/ 

afrona_dika.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img