Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Bukuroshet “ulin” tensionin Shqipëri-Serbi përpara 8 tetorit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mediat dhe rrjetet sociale në Shqipëri dhe Serbi vlojnë disa ditë përpara ndeshjes së shumëpritur Shqipëri-Serbi, që do të luhet në Elbasan Arena, me deklarata të bëra nga përfaqësuesit e ekipeve respektive apo me fotot e publikuara nga tifozeritë.

Megjithatë, këtë situate të tensionuar tension janë munduar ta zbusin dy bukuroshet shqiptare dhe serbe që po marrin pjesë në eventin “Miss Turizmi” në Liban.

“Bukuria do të shpëtojë botën. Takimi me dy vajzave miss ka ndodhur gjatë konkurist Miss Turizmi në Liban”, shkruan Olti Curri ndërsa poston këtë foto.

Më shumë

spot_img