Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

‘Bukë, krypë e zemër’/ Monika Kryemadhi u shërben ushqim familjarëve në shtëpinë e Gëzimit në Elbasan (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka publikuar një video në rrjete sociale, ku shihet duke u shërbyer bukën të pranishmëve në shtëpinë e Gëzimit në rajonin 3 në Elbasan.

Kryemadhi e ka përgatitur vetë bukën, dhe pasi ajo piqet ua shërben familjarëve nëpër pjata. “E ka qa fare, është vendi që hahet këtu tek unë, kush vjen kërkon bukë”, thotë kryefamiljarja.

“Bukë e kripë e zemër në shtëpinë e Gëzimit në Rajonin 3 të Elbasanit. Vërtetë varfëria ka prekur xhepat e qytetarëve por zemrat e tyre janë plot me dashuri dhe mirësi që i mban të fortë mes vështirësive. Pasi folëm për prioritetet e LSI në qeverisje i shërbeva me shumë kënaqësi bukën e ngrohtë të pasdites”, shkruan Kryemadhi krahas videos së postuar.

Mesa duket shfaqja në publik dhe media sociale duke gatuar, duke shërbyer ushqim apo duke u bërë një me tregtarët që shesin, është bërë trend kohët e fundit, meqënëse jemi pranë zgjedhjeve. Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë e Kryemadhit që shfaqet duke gatuar apo duke larë enët, ndërkohë që dhe Lulzim Basha pak ditë më parë u shfaq duke gatuar në shtëpinë e tij, video e cila shkaktoi shumë diskutim në media. Edhe Rudina Hajdari nuk gel mbrapa, pasi së fundmi është shfaqur duke shitur në treg apo duke përgatitur djathin kaçkavall në Gramsh.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img