Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

Bujar Qamili së shpejti në një bashkëpunim me Bleona Qeretin

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i muzikës popullore, Bujar Qamili ka bërë me dije se do të vijë së shpejti në tregun muzikor me një bashkëpunim me këngëtaren Bleona Qereti.

Përpara se ta komunikonte bashkëpunimin me Qeretin, Bujari foli edhe për përqafimin që këngëtarët e muzikës popullore po i bëjnë së fundmi rrymës së modernizuar.

‘Janë gjëra të bukura dhe duhet t’i pranojmë, por nuk duhet t’i ikim asnjëherë traditës. Kanë mbetur shumë pak këngëtarë që nuk i kanë ikur, nuk dua të përmend emra’,  u shpreh Bujari në emisioni ‘Wake Up’.

 


Më shumë