Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Bujar Nishani voton për herë të parë me të bijën: Përgjegjësi qytetare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-Presidenti i Republikës, Bujari Nishani mesditën e kësaj së diele ka shkuar në Lundër, aty ku ka qendrën e votimit, për të votuar për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit 2021.

Nishani ka qenë i shoqëruar nga vajza e tij, Fiona e cila voton për herë të parë në këto zgjedhje.

“Qëndra Votimit, Lundër ! Fiona voton për herë të parë ! Vota përgjegjësi qytetare”, shkruan Nishani krah fotos me të bijën.

178817828 1426451307730682 5284971283197933749 n

Të parët që kanë votuar sot në figurat politike kanë qenë znj.Kryemadhi, presidenti Meta, më pas Basha dhe kryeministri Rama.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img