Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bujar Nishani me bluzë ‘’Reebok’’ dhe atlete në Shëngjin, kalon pushimet me të shoqen (FOTOT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a027dd4f24a4df073aa5bd62523df8aa

Bujar Nishanit iu refuzua pushimi në vilat qeveritare në Vlorë dhe Dhërmi, por po ia del më së miri të pushojë në një hotel privat në Shëngjin. Së bashku me të shoqen, Odetën, presidenti është fotografuar me disa banorë.

Edhe pse me pushime, të dy bashkëshortët Nishani ruajnë profil serioz, presidenti ka të njëjtin qëndrim si me kostum, ndërsa zonja e parë, është fotografuar me një bluzë të zezë, pantallona të shkurtra dhe atlete. Pantallona të shkurtra mban edhe Nishani, ku bie në sy edhe bluza e tij bojëqielli ‘’Reebok’’.

Çifti presidencial po pushon në plazhin “Rana e Hedhun”, në një nga më të bukurit në Shqipëri.

LEXO EDHE:RAMA E META I “PUSHTOJNE” REZIDENCAT QEVERITARE, PRESIDENTI NISHANI PUSHON NE NJE HOTEL PRIVAT

bujarnishanishengjinok

bujarnishanishengjin6ok

bujarnishanishengjin5ok

bujarnishanishengjin3ok

bujarnishanishengjin2ok

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img