Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bujar Nishani: Do të kërkoj falje nëse PD arrin të përmbysë rezultatin me dosjet që dorëzoi në KAS

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-Presidenti Bujar Nishani deklaroi mbrëmjen e sotme se do të kërkojë falje për të gjitha akuzat e tij ndaj Bashës nëse PD arrin të përmbysë rezultatin me dosjet që dorëzoi në KAS.

Ai shtoi se PD ka të drejtë të kontestojë rezultatin, por shtoi se nuk pret që ky rezultat të ndryshojë.

“Partia Demokratike ka gjithë të drejtën të kontestojë rezultatin dhe të faktojë që ka patur manipulime. Nëse arrihet të përmbyset rezultati me këto dosje që ka dorëzuar Partia Demokratike, unë do të kërkoja falje. Por unë nuk pres të ndryshojë rezultati”, tha Nishani.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img