Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bujar Leskaj publikon videon: Narta 40 ditë e përmbytur, përse qeveria po diskriminon nartiotët e ndershëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9376a5df9e04a8e156a9c4fdc1ee7090

Drejtuesi politik i PD në qarkun e Vlorës, Bujar Leskaj, ka publikuar një video nga Narta, për të cilën thotë se ka 40 ditë e përmbytur.

Ai akuzon pushtetin lokal dhe qeverinë se nuk po jep ndihmën e nevojshme, ndërsa shprehet se nartiotët e ndershëm po diskriminohen.

Narta 40-ditë e përmbytur. Ku është pushteti qëndror dhe vendor ? Përse diskriminohen nartiotët e ndershëm dhe punëtorë nga kjo qeveri”, shkruan Leskaj krah videos.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img