Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Budinës ia japin me shkresë se është me Covid-19, sërish dyshon: Këtu shihet vetëm një…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cfe92c9b8aba187183729fe32a948c09

Regjisori i njohur Edmond Budina është sërish dyshues te infektimi i tij me Covid-19, edhe pasi konfirmimin e ka marrë me shkresë zyrtare, ashtu siç edhe e kërkoi një ditë pasi në media u bë publik lajmi.

Në emisionin “360Gradë” Budina ka publikuar përgjigjen e testit ku ka rezultuar pozitiv me Covid-19., të cilën e ka cilësuar si gjysmë tallave.

“Ka disa vlera në analizë që thonë grupi i gjakut, ke këta ose atë dhe si rezultat del se je pozitiv. Ndërsa në atë letër ishte vetëm një konfirmim që jam pozitiv. Kjo të lë të dyshosh dhe më duket si gjysmë tallave,” tha ndër të tjera Budina.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img