Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

“Budallaçkë, ke bërë plot botox”, Bora Zemani i përgjigjet ndjekëses: Nuk të bën…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bora Zemabi është një ndër moderaroret më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Së fundmi ajo ka treguar me një video kujdesin për fytyrën e saj dhe nuk kishin si të mungonin komentet e shumta nga ndjekësit e saj.

Ku ndër ta ka qenë edhe një vajzë që u shkruan “Skam ber botox thot budallacka 🤦‍♀️ ti jo vetem qe ke ber botox Por dhe hilauronic e ke mbush fytyren gjithandej”.

E nuk kishte sesi në një komënt të tillë të mungonte edhe përgjigja e  bukuroshes “ne fakt jo e dashur nuk kam bere dhe nuk do e kisha problem ta thoja sepse nuk jam kunder. Nuk te bene budallacke botox-i. 😊 Dite te mbare!”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img