Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Britani/ Dasma kthehet në ‘fushë betejë’, nusja e dehur përleshet e rrokullisur në bar (VIDEO E PAZAKONTË)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4bbf873621a0cd0ae6702ef00a403055

Një video aspak e zakontë është bërë virale në Britani pasi duken momentet sesi nusja pasi ka përfunduar dasma, përleshet keq me një person.

Pamjet tregojnë tregojnë nusen, ende me fustanin dhe vellon e saj, duke luftuar në bar me një person tjetër pas ceremonisë

‘Lufta’ duket se ka shpërthyer pas ceremonisë ndërkohë që dasmorët i mëshojnë idesë se nusja ishte e dehur.

“Thirrni policinë”, janë këto fjalët që të ftuarit kanë nxjerrë nga goja të habitur e shokuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img