Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Brisida Shehaj rrëfen për herë të parë: Kur isha studente u angazhova si fotomodele

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj ka treguar për herë të parë disa detaje nga jeta e saj.

Ajo ka thënë sot në një intervistë në “Klan Tv” se nuk ka marrë pjesë në konkurse bukurie, ashtu siç është përfolur në medie, por ka qenë e angazhuar si modele e fotomodele në vitin 2005, kur ishte studente në vitin e tretë të Ekonomikut.

albsig

spring

“Ka qenë mendimi i Marcela Latit, dhe më pas e Enada At’Nikollës për të më përfshirë në projektet e tyre, si modele. Ishin të parat dhe të fundit aktivitete, pasi s’kam pasur asnjëherë pasion botën e spektaklit”, tregoi Shehaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img