Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Breshka ‘Kareta’ bie në rrjetën e peshkatarit vlonjat: Ik dhe thuaj që ka njerëz të mirë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fcb1ca15838465d55f333efa6d6b0f6f

Ditën e sotme një breshkë ‘Kareta’ ka rënë në rrjetën e një peshkatari në brigjet e Vlorës.

Peshkatari pasi ka ngritur rrjetën ka parë se ne të ishte një breshkë e llojit ‘Kareta’ me përmasa të mëdha. Kjo lloj breshke jeton në thellësi të mëdha uji dhe nuk dihet se si mund të ketë përfunduar në rrjetën e tij.

Peshkatari duke njohur gjallesën e veçantë e ka liruar nga rrjeta dhe e ka lënë të lirë. Në video dëgjohet peshkatari tek sa i thotë  ‘Ik dhe thuaj se ka njerëz të  mirë  këtej’. Më pas peshkatari e ka lënë breshkën të lirë .

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img