Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Breshëri plumbash në Shkodër, vritet një person, plagoset një tjetër (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Breshëri plumbash në lagjen “Rus” në Shkodër.

Për pasojë ka mbetur një i vdekur dhe një i plagosur. Mësohet se i vdekur ka mbetur Fatos Ferracaku dhe i plagosur Fatmir Mehaj. Dy persona, me motoçikletë, kanë qëlluar me armë në drejtim të dy personave në zonën e merkatës, ku tregtohet peshku.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur menjëherë policia dhe ambulanca por janë ende të paqarata rrethanat e ngjarjes kriminale.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img