Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Breshëri plumbash në qendër të Vlorës, dyshohet për të vdekur dhe të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person është qëlluar me armë për vdekje pranë një lokali në sheshin “Flamuri” në Vlorë.

albsig

spring

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë. Paraprakisht raportohet për një person të vdekur dhe një të plagosur. Dyshohet se ngjarja mund të jetë atentat. (Vijon…)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img