Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Breshëri plumbash në drejtim të bashkëshortëve, ky është çifti Paluca që mbetën të plagosur mbrëmë në Kamëz (Foto)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e djeshme zonën e Kamëz, ku mbetën të plagosur Preng Paluca dhe Antoneta Paluca.

Një shtetas identiteti i të cilit nuk është bërë me dije ende nga policia, ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të shtetasit Preng Paluca, 50 vjeç dhe bashkëshortes se tij shtetases Antoneta Paluca, rreth 41 vjeçe.

Menjëherë ata u dërguan në spital dhe sipas burimeve për mediat mësohet se bashkëshortja ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa Preng Paluca është në gjendje të rëndë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img