Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Brenda vilës luksoze të Amit dhe Ermalit, dalin pamjet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë
spot_img
spot_img