Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Brenda vilës luksoze të Rosaria Pagano, motra e bosit të klanit mafioz “Amato-Pagano” (Video)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rosaria Pagano, eksponente e klanit mafioz Amato Pagano, që kontrollon trafikun e drogës në Napoli, u arrestua gjatë një operacioni që solli gjithashtu arrestimin e 16 personave të tjerë me akuzën e lidhjeve mafioze dhe finalizimin e trafikimit ndërkombëtar të drogës.

Policia e arrestoi Rosaria Paganon në shtëpinë e të dashurit të saj. Por ndërkohë ka publikuar videon e regjistruar në vilën superluksoze të motrës së Bossit.

Duket se kamerat, objektet dhe mobiljet luksoze dhe shumë të tjera, kanë tërhequr edhe vëmendjen e policëve që e kanë shpërndarë videon për median, raporton media italiane.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img