Brenda vilës luksoze të Rosaria Pagano, motra e bosit të klanit mafioz “Amato-Pagano” (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:41 17-01-2017 Brenda vilës luksoze të Rosaria Pagano, motra e bosit të klanit mafioz “Amato-Pagano” (Video)

Rosaria Pagano, eksponente e klanit mafioz Amato Pagano, që kontrollon trafikun e drogës në Napoli, u arrestua gjatë një operacioni që solli gjithashtu arrestimin e 16 personave të tjerë me akuzën e lidhjeve mafioze dhe finalizimin e trafikimit ndërkombëtar të drogës.

Policia e arrestoi Rosaria Paganon në shtëpinë e të dashurit të saj. Por ndërkohë ka publikuar videon e regjistruar në vilën superluksoze të motrës së Bossit.

Duket se kamerat, objektet dhe mobiljet luksoze dhe shumë të tjera, kanë tërhequr edhe vëmendjen e policëve që e kanë shpërndarë videon për median, raporton media italiane.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tensionet Kosovë-Serbi, ministri rus, Lavrov: Forcat policore të Kosovës nuk duhet të jenë në veri
Trump kërcënon prodhuesit e makinave gjermane me taksë të rëndë importi »
Article Logic
Execution time: 0.01201605796814
array(1) { ["section"]=> string(89) "brenda-shtepise-se-rosaria-pagano-motra-e-bosit-te-klanit-mafioz-amato-pagano-video-65790" }