Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
76 %
2.1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Brenda shtëpisë së deputetit shqiptar: Si është të jetosh vetëm me vajza (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mediat në Kosovë i kanë  kushtuar së fundmi vëmendje deputetit të njohur të Kuvendit Milaim Zeka. Deputeti, i njohur për karakterin e tij kontrovers tregon se si është të jetosh vetëm me femra.

“Tash thojnë të gjithë njerëzit, unë i kam katër vajza dhe jam njeriu më me fat në jetë. Dy vajzat e mëdhaja i kam në Suedi. Përparësitë janë se dhurojnë dashuri, ndërsa vështirësitë është se ndonjëherë vihen të gjitha kundër meje”, ka thënë deputeti.

Ndërsa i ka treguar gazetarit edhe ambjentet e shtëpisë së tij. Një detaj i veçantë vihet re në kuzhinën e Zekës, teksa shihen dy filxhanë me portretet e dikatorit Enver Hoxha dhe ish kryeministrit Sali Berisha.

Për më tepër ndiqni videon:  

Më shumë

spot_img