Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Brenda laboratorit në Xibrakë, si përpunohej kokaina

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Si përpunohej kokaina në laboratorin e zbuluar në Xibrakë të Elbasanit?Ccfarë pajisjesh përdoreshin për shkëputjen e kokainës nga rrobat e fëmijëve dhe kthimin e saj në një lëndë gati për tregun europian? Televizioni Top-Channel ka hyrë në laboratorin që është bërë kryelajmi i këtyre ditëve, duke na sjellë detaje nga ambjentet e përdorura për aktivitetin ilegal.

 

https://www.youtube.com/watch?v=86nu2bhF-Cs&feature=player_embedded

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img