Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Brenda ditëlindjes së Morena Tarakut, dalin pamje nga festa madhështore

Shkruar nga Newsbomb

Këngëtarja Morena Taraku festoi dje ditëlindjen dhe urimet që ajo mori nga miqtë ishin të shumta ku nuk mungoi as urimi i  ish-të dashurit të saj miliarder.

Nëpërmjet disa video në Instastory këngëtarja tregoi atmosferën që së bashku me miqtë e saj kanë festuar deri në orët e para të mëngjësit.

Siç mund të shihen dhe nga pamjet nuk kanë munguar shishet e shumta dhe fishekzjaret, balerinat që kërcenin dhe sigurisht dhe torta e ditëlindjes mbi të cilën shkruhej një urim i veçantë për këngëtaren.

auto_-640-0-5ca30a773cfdd1554189927.jpg

auto_-640-0-5ca30a7dd83dc1554189926.jpgauto_-640-0-5ca30a76b6fad1554189925.jpgauto_-640-0-5ca30a79716961554189924.jpg

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese