Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

“Breaking News”, Berisha bën denoncimin e fortë: KZAZ është rrethuar nga banditë të armatosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisah thotë se prej disa orësh situata në Elbasan është jashtë kontrollit pasi sipas tij, persona të armatosur kanë rrethuar një KZAZ.

Berisha publikon mesazhin e një qytetari që thotë se numëruesit në këtë KZAZ po terrorizohen nga persona të armatosur.

Kujtojmë se vetëm disa minuta më parë, ambasadorja Yuri Kim ndodhej për inspektim në Elbasan, por situata u duk e qetë.

Postimi i plotë i Berishës:

Breaking News!

Ndal terrorit ne KZAZ e Elbasanit!

Edi Rama dhe Taulant Bego Yaris kane rrethuar me bandite KZAZ dhe kane vendosur ne terror numeruesit dhe diktojne rezultatin! sb

Pershendetje dr Berisha. Prej disa oresh bandite te armatosur kane rrethuar KZAZ e Elbasnit dhe kane krijuar nje klimd terori dhe terrorizojne numerursit. Policia jo vetem nuk nderhyne per largimin e tyre me sa duket i ka ftuar vet.ju lutem beje publike

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img