Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Brava e derës së PD përfundon në Prokuroi, Policia e Fierit: Sekretari i demokratëve ka bërë kallëzim dje

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Fierit njofton se ka dërguar për vlerësim në Prokurorinë e qytetit një kallëzim të bërë dje nga sekretari i Partisë Demokratike. Përfaqësuesi i këtij subjekti politik në Fier ka kallëzuar se më datë 24 nëntor është ndërruar fisheku i derës së jashtme të selisë së PD.

“Janë referuar materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për vlerësim, pasi shtetasi E. M., (sekretar i një subjekti politik, dega Fier) ka kallëzuar se në datë 24.11.2021 ka konstatuar se ishte ndryshuar fisheku i bravës së derës kryesore të selisë së këtij subjekti politik”, njofton Policia.

Po dje, kryetari i PD në Fier, Agron Kapllanaj, deklaroi se ai ishte emëruar në këtë post pasi prej një viti Luan Baçi kishte dhënë dorëheqjen. Kapllanaj tha se procesverbalet dhe celësat e zyrës i janë dorëzuar nga përfaqësuesit e PD konform të gjitha procedurave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img