Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

Braktisi muzikën për aktrimin? Laura Nezha tregon tregon të vërtetën, zbulon SURPRIZËN

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në programin e përditshëm ‘Trokit’ në IN Tv, moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni pritën aktorët Laura Nezha dhe Xhino Musollari.

Këtë fundjavë vendoset në teatër shfaqja ‘Antigona’ ndaj aktorët ndanë emocionet e premierës në ‘Trokit’.

Kjo periudhë duket se ka qenë tejet e ngarkuar për Laura Nezhen e cila ka kaluar nga njëra shfaqje tek tjetra. Po me muzikën ç’po bëhet? A është tërhequr Laura nga ajo? Gjatë intervistës ajo pohoi se me mbarim e shfaqjes do të këtë rreth dy javë kohë të lirë, kohë që do t’ja dedikoj këngës më të re. Duket se nuk e ka harruar muzikën, përkundrazi projekti është gati. Po partneti i saj, shpesh i diskutuar online a e ndjek në premierat e teatrit? Laura tregon se bën më shumë se kaq, madje është befasuar nga kritikat profesionale. Mos humbisni të rejat e tjera dhe momente tejet dinamike nga intervista në videon e mëposhtme.

LAJMI NË: http://www.intv.al/trokit-le-muziken-per-aktrimin-laura-nezha-ka-nje-surprize-ja-kush-e-ka-surprizuar-me-kritikat-video-88628?fbclid=IwAR0kO8z6RoqPoR5tLCAaxMTIRacEAmU1i7pito0rUH-h4u3AEZj0ukbOj_Y

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img