Hapësire reklamuese

Aktualitet

Braktisi foshnjën në bodrumin e pallatit, policia ndalon nënën e re nga Pogradeci

Shkruar nga Newsbomb
Braktisi foshnjën në bodrumin e pallatit, policia ndalon

Policia e Tiranës ka arritur të identifikojë dhe ndalojë nënën e cila braktisi në bordrumin e pallatit në Yzberisht foshnjën e saj.

Burime për mediat bëjnë me dije se 29-vjeçarja me ininciale E.I, është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Tiranës. E reja ka lindur në Pogradec dhe banon në rrugën “3 Dëshmorët në Tiranë”.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi paraditen e kësaj të mërkure, ku efektivët e Komisariatit nr 6 në kryeqytet, pas telefonatës së një qytetari arritën të gjejnë në bordumin e pallatit në Yzberisht foshnjën e braktisur. Më herët u tha se foshnja lindi në divanin e bodrumit aty ku dhe më pas u braktis nga nëna e saj. Fatkeqësisht foshnja ndodhet në intubim në maternitetin “Koço Gliozheni” në gjendje të rëndë për jetën.

Lidhur me gjithë këtë ngjarje në vijim pritet njoftimi zyrtar i Policisë së Tiranës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese