Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Brad Pitt zbulon vendin "e pazakontë" ku ai dhe Angelina Jolie bënin s*ks

Shkruar nga Newsbomb

Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë ndër aktorët më të suksesshëm të Hollywood-it.

Ndonëse tashmë nuk janë bashkë, ata sërish dinë të tërheqin vëmendjen dhe interesin e fansave.

Pitt dhe Jolie natyrisht kishin një vend të preferuar ku shijonin intimitetin me njëri-tjetrin.

Daily Mail i ka kushtuar një artikull ish-çiftit, teksa është ndalur pikërisht tek jeta private e tyre se cili ishte vendi që 2 aktorët e famshëm dikur bënin dashuri.

Në vitin 2009 aktori ka rrëfyer ata shkonin pas ujëvarës së pishinës në shtëpinë e tyre dhe shijonin kënaqësinë e këtij momenti. Brad e pranoi asokohe se ishte "një vend i shkëlqyer për të bërë seks".

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese