Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
8 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Braçe s’ndalet me postimet, ndan foton e vajzës së porsalindur, emri i veçantë i bebes (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Erion Braçe ka postuar sërish pak më parë në Instagram. Këtë herë ai ka ndarë me të gjithë ndjekësit një foto shumë të ëmbël, të një foshnje të porsalindur.

Braçe e ka prezantuar me të gjithë vajzën nga Çermë Shkumbini të cilën familja e ka pagëzuar me emrin Venus.

Ai ka uruar prindërit Xhensilën dhe Enin, si dhe gjyshin Eqerem për ardhjen në jetë të së voglës.

Postimi i plotë i Erion Braçes:

VENUS eshte nje super beb,
vajze qe sot erdhi ne Cerme Shkumbin!

Lindi para tre ditesh si vajza qe beri te lumtur Xhensilen dhe Enin, dy te rinj, miq e miq te miqve te mi!

Patjeter Venus beri te lumtur edhe gjysh Eqeremin!

Xhensila e Eni urime!
Vajza te kete jete, shendet e cdo te mire e gezim
prane jush!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img