Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Braçe “shumë i mërzitur” nga ikja e Messit, poston foton kur shkoi për herë të parë në Barcelonë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëvendës kryeministri Erion Braçe mesa duket ka qenë një fans i madh i Lionel Messit dhe Barcelonës, e ndaj është mërzitur së tepërmi për ikjen e tij nga “katalanasit”.

Braçe ka publikuar në facebook disa foto, e ku në njërën prej tyre duket brenda klubit blaugrana teksa kundron topin e artë të fituar nga lojtari më i mirë në botë, i cili posedon 6 të tillë.

Ai thotë se ka shkuar në Barcelonë për herë të parë, vetëm për Messin dhe arkitektin e madh Antoni Gaudí.

“Në atë qytet, endej shpirti e vizioni i Gaudisë dhe magjia reale e Messit”, shkruan Braçe në rrjete sociale, teksa më poshtë ka postuar dhe momentin prekës të Messit, i cili njoftoi largimin para miqve të skuadrës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img