Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Braçe shikon anën pozitive: Ju vjen turp se karteli i kokainës cilësohej “shqipfolës”? Krenohuni me policinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7e40deb9aed10e429f2261fc36019e55

Zv.kryeministri Erion Braçe reagon pas operacionit ndërkombëtar të Europol për goditjen e kartelit të shqiptarëve që sillnin kokainë nga Amerika Latine drejt Europës dhe më gjerë.

Braçe thotë se shqiptarët nuk duhet të kenë turp që ky kartel cilësohej “shqipfolës” por duhet të krenohen me arrestimet e kryera nga Policia e Shtetit.

Postimi i Braçes:

Përse heshtni?

Ju vjen turp se karteli i kokainës cilesohej “shqipfolës”?

Atëherë krenohu me policinë e shtetit shqiptar!

Në operacionin e sotëm të Europol e Eurojust, udhehequr nga Antimafia italiane,

Policia e Shtetit ishte partneri i 2-të e arrestoi numrin më të lartë…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img