Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Braçe shfleton shtypin e ditës dhe habitet fare: Ç’është kjo faqe me koefiçente bastesh?!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

634e1d3f764c190b1c71bb5b1c748391

Zv.kryeministri tanimë, Erion Braçe është habitur sot kur ka shfletuar shtypin e mëngjesit dhe ka lexuar një faqe me koeficentë bastesh në Panorama Sport.

I habitur, Braçe pyet se kush i ka vendosur në një kohë kur bastet në vendin tonë janë të paligjshme.

“C’është kjo faqe me #KOEFICENTEBASTESH? Bastet janë të paligjshme ketu!

Kompanitë janë mbyllur! Kush i vendos këto #koeficente? Për cilën kompani? Online të huaj apo bodrumi vendas? Beteja duhet te vijojë!!” përmbyll mesazhin e tij zv.kryeministri.

Screenshot_1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img