Braçe publikon videon: Shihini barbarët, në krye kërriçi

Publikuar tek: politike, më 14:02 22-02-2016

Deputeti socialist Erion Braçe publikon pamje nga protesta e sotme e demokratëve kundër rritjes së çmimeve ndaj shërbimeve publike.

Në video duken protestuesit të cilët mbajnë në duar pjesë të gardhit rrethues dhe marshojnë rrugës.

“Barbarët!!
Në krye kërriçi!! Këta nuk e meritojnë këtë qytet.
Besoj kush dje kishte dyshime tani është i qartë.

Shihini!!” shkruan Braçe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010214805603027
array(1) { ["section"]=> string(60) "brace-publikon-videon-shihini-barbaret-ne-krye-kerrici-33223" }